I Nowohucki Turniej Piłki Nożnej na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci

I-Nowohucki-Turniej-Pilki-Noznej-na-rzecz-Malopolskiego-Hospicjum-dla-Dzieci
Kategoria
Sport
Termin
14 maja 2023
Miejsce
hala sportowa Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie - Osiedle Zgody 18, 31-951 Kraków
Strona WWW

 

14 maja 2023 roku odbędzie się I Nowohucki Turniej Piłki Nożnej na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Wydarzenie organizowane jest przez Instytut Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, Małopolskie Hospicjom dla Dzieci i Koło Naukowe Animacji i Wolontariatu w kooperacji z wieloma partnerami i wolontariuszami. Wydarzenie jest objęte patronatem Rafała Komarewicza Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa oraz Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

W turnieju wezmą udział amatorskie zespoły piłkarskie, a cały dochód z turnieju zostanie przekazany na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. To już kolejna inicjatywa, która ma na celu wsparcie podopiecznych Hospicjum. W turnieju zagra osiem drużyn: Rada Miasta Krakowa, Instytut Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Szkoła Aspirantów PSP, Małopolskie Hospicjum dla Dzieci, Samorządowe Przedszkole 99 w Krakowie, Zespół Szkół Pallotyńskich w Krakowie, III Liceum Ogólnokształcące i Przyjaciele oraz Firma Omega.

Całe wydarzenie prowadzone będzie przez Adama Grzankę – polskiego aktora kabaretowego, konferansjera, satyryka, muzyka, absolwenta XVI LO w Nowej Hucie oraz przez Ewelinę Zdebską (ISSZP UP w Krakowie) i Wojciecha Glaca (Małopolskie Hospicjum dla Dzieci oraz ISSZP UP w Krakowie).

Zawody rozpoczną się o godzinie 9.00, a mecz finałowy zaplanowany jest na godzinę 15.15. W trakcie odbędą się wydarzenia towarzyszące.

 
 

Wspierane przez iCagenda